Menu

Ми створюємо нові рішення для людей у ​​пошуках їх прав, гідності, здоров’я та безпеки

Завантажте останній звіт про КСВ

Наші цілі сталого розвитку

Серед сімнадцяти Цілей сталого розвитку, прийнятих усіма Організацією Об'єднаних Націй до 2030 року, ми обрали шість. Ми віримо, що спільні зусилля для їх досягнення покращать умови життя та праці у світі.

Чиста та сучасна енергія
Інновації, промисловість, інфраструктура
Відповідальне споживання та виробництво
Економічне зростання та гідна робота
Сталі міста та громади
Партнерство заради цілей

01

Етика та прозорість

Кодекс поведінки постачальника

- це набір наших мінімальних вимог до наших постачальників товарів, послуг чи переваг у ланцюзі поставок щодо дотримання закону, цінностей та принципів соціальної відповідальності. Як частина Кодексу постачальника, ми врахували принцип, згідно з яким постачальник веде свою діяльність чесно та етично. Він не використовує жодної форми корупції чи підкупу, будь то в стосунках з державними чиновниками, державними службовцями, клієнтами чи діловими партнерами.

Відповідність

це система управління дотриманням усіх організаційних обов'язків та норм, сприяння запобіганню дотриманню та його адаптації. Дотримання - це забезпечення дотримання наказів і не порушення заборон, встановлених положеннями загальноприйнятого законодавства. Це все частіше трактується як важливий елемент належного функціонування підприємства в правовому та економічному просторі. Збереження принципу легалізму і, отже, створення ефективної системи дотримання, яка несе спільну відповідальність як весь орган.

Відповідальний за відповідність системі відповідності в організації, як правило, забезпечує запобігання порушенням законодавства, зокрема, вчиненню злочинів, що походять з підприємства, і може завдати йому значної шкоди через ризик притягнення до відповідальності або заподіяння шкоди репутації. Одним із стандартів управління дотриманням є ISO 19600, ISO 37001.

Кодекс етики

встановлює мінімальні стандарти поведінки, які стосуються всіх працівників. Виходячи з цього документа, усі ділові рішення приймаються чесно та чесно, виходячи з об’єктивних факторів, таких як вартість, якість, вартість, послуга та здатність виконувати зобов’язання. Крім того, згідно з Етичним кодексом, усі працівники зобов’язані уникати будь-якої діяльності чи стосунків, які можуть суперечити або здаватися невідповідними інтересам Групи.

02

Довіра та співпраця

Задля прозорості діяльності та прозорості діяльності ZPUE SA веде багатовимірний діалог як із зовнішнім середовищем, так і всередині організації. Ми використовуємо багато доступних інструментів, як традиційних, так і найновіших досягнень ІКТ.

Акціонери та інвестори

Оголошення на фондовій біржі у вигляді поточних та періодичних звітів, корпоративного веб-сайту, електронного контакту для інвесторів, зустрічей інвесторів.

Працівники та їхні сім'ї

Інформаційний бюлетень для працівників у паперовій та електронній версіях, внутрішній портал для співробітників, мережа інформаційних дошок з оголошеннями, програма раціоналізації IDEA, пікнік для працівників, кіоски самообслуговування, що дозволяють співробітникам виробництва користуватися внутрішнім порталом з управління персоналом.

Клієнти

Веб-сайт, зустрічі та конференції, ярмарки, ЗМІ, соціальні медіа, каталоги. Минулого року ми вирішили перетворити наш щоквартальний "Горизонт" на журнал SMART, що виходить з такою ж періодичністю.

Постачальники, співпрацюючі компанії

Поточний контакт, зустрічі, аудит, щокварталу.

Місцева діяльність

Діяльність Фонду "МИ БЛИЗЬКИЙ", спонсорство та фінансова підтримка місцевих культурних та спортивних подій, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, соціальні мережі, спонсорство спортивного клубу 4-ї ліги "Гетьман Влощова".

ЗМІ та громадська думка

Статті, публікації в торгових журналах та порталах, соціальних мережах.

Конкуренція

Участь у конференціях та ярмарках, соціальних мережах, каталогах, веб-сайті, щокварталу.

Органи державної влади

ЗМІ, конференції, форуми.

У 2018 році незалежний підрозділ аудиту підтвердив впровадження ZPUE SA інтегрованої системи управління якістю, довкіллям та здоров’ям та безпекою на основі трьох стандартів ISO. Це дуже важливий момент для компанії та важливий сигнал для підрядників з усього світу про те, що ZPUE - це компанія, що заслуговує на найвищу довіру.

Знаючи про ці вимоги, Правління ZPUE SA вирішило впровадити інтегровану систему управління якістю, навколишнім середовищем та охороною праці.

ZPUE впровадив та довів застосування Інтегрованої системи управління, заснованої на трьох стандартах: ISO 9001 2015 року - підтвердження управління в галузі якості, ISO 14001 2015 року, підтвердження турботи компанії про навколишнє природне середовище, та вперше OHSAS 18001: 2007 - щодо охорона праці. (до цього часу компанія мала такі сертифікати: ISO 9001 2008 та ISO 14001 2008.

П’ять аудиторів з TUV Nord у першій половині липня 2018 року перевірили заводи ZPUE з точки зору управління відповідно до стандартів якості, довкілля та охорони здоров’я. Несумісності виявлено не було. Були рекомендовані лише деякі вдосконалення у роботі системи, які ми негайно розпочали впроваджувати.

03

Клімат та навколишнє середовище

Ми відповідаємо вимогам стандарту ISO 14001 2015 року, що підтверджує турботу компанії про навколишнє природне середовище.

Усі співробітники, пов'язані з ZPUE SA, завжди і за будь-яких умов діють відповідально за якість та навколишнє середовище з метою підвищення рівня задоволеності споживачів та забезпечення поліпшення ефекту від природоохоронної діяльності, а також для уникнення забруднення навколишнього середовища та постійного зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Ми реалізуємо екологічні цілі, засновані на принципах сталого розвитку, шляхом:

 • Системний підхід до якості та навколишнього середовища, включаючи постійне вдосконалення Інтегрованої системи управління та методів виконання процесів, необхідних для виконання замовлень наших клієнтів. Ця діяльність тісно пов'язана з дотриманням законодавчих норм щодо охорони навколишнього середовища.
 • Постійне усунення загроз для природного середовища.
 • Систематичне навчання всіх співробітників та осіб, що діють від імені ZPUE SA та за них, у галузі основ та методів управління якістю та управління навколишнім середовищем, а також мотивація працівників до досягнення цілей у галузі якості та довкілля.

04

Замовники та постачальники

На додаток до надійних рішень, ми пропонуємо нашим клієнтам та постачальникам цінність та переваги, що приносить ефективність та підвищує їхнє задоволення від співпраці з нами.

Надійний

Z oo / CE Business & Social Reserch, проведений в 2017 році Інститутом GfK Polonia на групі з 352 клієнтів з енергетичного та промислового секторів, ми отримали найкращі результати зображення в наступних областях:

 • Компанія з великим досвідом роботи в енергетиці
 • Польська компанія
 • Надійна компанія, яка відповідає за свою продукцію

Відповідальність за товар

Діючи в енергетичній галузі, ми беремо на себе відповідальність за здоров'я та життя людини, а також за майно, що має високу вартість. Ми покращуємо якість життя, гарантуючи:

 • Довговічність
 • Безпека
 • Надійність
 • Наша продукція є високоякісною та нешкідливою для користувача
 • Ми мінімізуємо негативний вплив наших пристроїв на навколишнє середовище
 • Ми не старіємо нашу продукцію. Ми можемо продовжити їх життєвий цикл, модернізуючи їх, що є нашою стандартною послугою
 • Ми постійно працюємо над новими рішеннями, які приносять на ринок економію енергії та довкілля
 • Ми несемо відповідальність на всіх етапах виробничого процесу: від постачальника матеріалів та сировини, через виробничий процес до розподілу

Наші кроки до відповідального ланцюга поставок

01. Вибір постачальника

02. Чесна співпраця

03. Спільні проекти

Ми постійно модифікуємо ланцюг поставок та впроваджуємо стратегію закупівлі матеріалів, які визначені потенційно проблематичними:

 • ми шукаємо альтернативне джерело постачання
 • ми замінюємо проблемний матеріал на стандартний з високою доступністю, ми створили складський депозитний склад постачальника
 • ми надаємо постачальнику прогноз закупівлі

Наша Платформа закупівель забезпечує повну прозорість процедур закупівель. Найближчим часом умовою для участі у процедурах закупівель та аукціонах, оголошених на Платформі закупівель, буде прийняття загальних умов придбання разом з Етичним кодексом.

05

Робітники

Ми зосереджуємося на доброзичливому персоналі та політиці, що стосується сім’ї. Політика, яка створює можливості для особистого розвитку, інтегрується, дає відчуття задоволеності від роботи, безпеки та стабільності.

06

Суспільство

Фонд "Ми поруч"

Наш економічний успіх поєднується із нашою соціальною відданістю, про що свідчать численні проекти, дії та заходи для місцевої громади. Ми інвестуємо в розвиток дітей та молоді, боремося з бідністю та соціальною ізоляцією. Ми будуємо наші соціальні зв’язки, зокрема, завдяки Фонду «Ми поруч», створеному в 2010 році.

Малгожата Випичевич, голова Ради Фонду "Ми поруч"

Ми хочемо бути ближчими, щоб зробити більше

Ми з чоловіком заснували Фонд "Ми близько" для потреб серця та потреби моменту. Поштовхом до дії стала моя раптова хвороба, руйнівний діагноз і перемога в боротьбі за життя. Саме тоді я зрозумів, що без підтримки інших я не зміг би пережити все це. Тому я вирішив допомогти - насамперед нашим працівникам та їхнім сім’ям, а з часом і всім нужденним у нашому регіоні. Так був створений наш Фонд, який сьогодні є притулком для працівників ».

 

Спонсорство
sportowy

Ми підтримуємо спортивні заходи в регіоні. Ми дотримуємося принципу довгострокових цілей, у тому числі тих, що впливають на розвиток молодого покоління.

Богуслав Випичевич, засновник та президент правління ZPUE SA

«Завдяки карате я знайшов свої фізичні та розумові сили. Я хотів би поділитися своїм досвідом та пропагувати цінності цього єдиноборства, особливо серед молоді "

ГЕТМАН ВОШЧОВА

Понад 20 років ми є стратегічним спонсором клубу карате Кіелце Кіокушин Коронея.

КАРАТЕ КЛУБ КЬОКУШІН КОРОНЕЯ в м. Кельце

Роками ми підтримуємо KS Hetman Włoszczowa - місцевий клуб з понад 70-річною традицією та цікавою історією. Окрім старшої футбольної команди, клуб також веде молодіжну та дитячу секції, прищеплюючи пристрасть до спорту у молоді.

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

Ми підтримуємо організацію багатьох спортивних заходів, таких як щорічний міжнародний турнір "Кубок Гетьмана" та дитяча ліга з плавання.

 

Співпраця
з університетами

AGH University of Science and Technology Станіслава Стазіча в Кракові

Ми передали свої пристрої в лабораторію (TPM з контролером)
Програма Посольства
Спонсорство студентських проектів (Автомобіль AGH Racing)
Стажування
Дипломні роботи У нас
працюють випускники

Кельцький технологічний університет

Спонсорство студентських проектів (IMPULS 2 Марсохід)
Стажування
Дипломні роботи У нас
працюють випускники

Сілезький технологічний університет у Глівіце

Ми обладнали лабораторію нашими приладами
Стажування
Ми є членом програмної ради електричного відділу
Дипломні роботи
Тематичні лекції У нас
працюють випускники

Зв'яжіться з нами

Центральний офіс
ТОВ "ЗПУЄ Україна"

вул. Хіміків 18,
м.Івано-Франківськ,
Т: +38 067 342 7747
@: office@zpue.com.ua
Україна

Відділ продаж у Львові
ТОВ "ЗПУЄ Україна"
Кулик Олег

вул. Богдана Хмельницького 176, офіс 24.,
м.Львів,
Т: +38 (067) 465-45-58
@: oleg.kulyk@zpue.com.ua
Україна

Головний офіс
T: +48 41 38 81 000
F: +48 41 38 81 001
@: office@zpue.pl

СЕКРЕТАРІАТ УПРАВЛІННЯ
T: +48 41 38 81 221
@: zarzad@zpue.pl

Додаткова інформація