Menu

«Взаєморозуміння та партнерство - це цінності, які складають основу нашої діяльності. Ми віримо, що поєднання цих аспектів з нашою широкою та всебічною пропозицією може принести лише взаємну вигоду ".

Богуслав Випихевич
Засновник та Президент Правління ZPUE SA

Про ZPUE

Понад тридцять років ми створюємо передові рішення для енергетики. Ви знайдете наші пристрої у багатьох місцях у Польщі та Європейському Союзі. Ми також присутні у багатьох віддалених куточках світу. Ми дбаємо про безпеку поставок та одержувачів електроенергії в суворому андському кліматі Чилі, в райському Карибському басейні, екваторіальній Африці, в морозній Скандинавії, екзотичних південно-східних районах Азії та Австралії. Але це ще не все ...

Інновації та якість, вписані в ДНК

Гараж начальника - з цього все почалося
Технологія ZPUE SA
Офісна будівля ZPUE SA

Основою нашої компанії, яка бере свій початок у 1988 році, є інновації. Проривні рішення спочатку створювались у гаражі засновника, а нині президента правління Богуслава Випихевича. Обмеженість простору не створювала перешкоди для реалізації нових сміливих ідей. Саме завдяки їм компанія піднялася над посередністю тодішньої польської економіки, встановивши нові стандарти для енергетичного сектору. Ми беремо участь у великій технологічній революції, яка відбулася в польській та світовій енергетичній галузі. Це щось, чим можна пишатися, і величезне зобов’язання!

Йдучи шляхом інновацій, ми не забуваємо про якість та довговічність нашої продукції. Ми отримуємо довіру більшої кількості клієнтів у країні та в усьому світі. Усвідомлюючи виклики, ми не збираємось зупинятися на одному місці.

Сучасні заводи, досвідчені працівники

Головний офіс ZPUE SA у Влощові

Виробництво на наших заводах у Влощові, Катовіце, Глівіце, Раціж і Санкт-Петербурзі базується на сучасних, точних та екологічно чистих технологіях. Відповідно до філософії компанії, ми робимо акцент на систематичному розвитку, ритм якого визначається останніми тенденціями світової економіки. У нас працює солідна команда чудових фахівців, знання та досвід яких дозволяють нам створювати найкращі рішення в галузі та високоякісну продукцію.

Зв'яжіться з нами

Центральний офіс
ТОВ "ЗПУЄ Україна"

вул. Хіміків 18,
м.Івано-Франківськ,
Т: +38 067 342 7747
@: office@zpue.com.ua
Україна

Відділ продаж у Львові
ТОВ "ЗПУЄ Україна"
Кулик Олег

вул. Богдана Хмельницького 176, офіс 24.,
м.Львів,
Т: +38 (067) 465-45-58
@: oleg.kulyk@zpue.com.ua
Україна

Головний офіс
T: +48 41 38 81 000
F: +48 41 38 81 001
@: office@zpue.pl

СЕКРЕТАРІАТ УПРАВЛІННЯ
T: +48 41 38 81 221
@: zarzad@zpue.pl

Додаткова інформація