Menu

Політика інтегрованої системи управління

ZPUE SA є виробником електроенергетичного обладнання, збірних залізобетонних виробів, попередньо напружених бетонних стовпів та теплової енергії.

Найважливішою метою ZPUE SA є постачання виготовленої продукції, яка відповідає вимогам та потребам споживачів, щоб їх задоволення сприяло зміцненню позицій компанії на ринку.

Усі співробітники, пов'язані з ZPUE SA, завжди і за будь-яких умов діють відповідально за якість та навколишнє середовище, а також дотримуються правил охорони праці з метою підвищення рівня задоволеності споживачів, забезпечення поліпшення екологічних наслідків проведених заходів, включаючи уникнення забруднення навколишнього середовища та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Також постійне вдосконалення системи управління охороною праці, включаючи усунення небезпек та обмеження ризиків, пов'язаних з охороною праці.

Ми хочемо, щоб знак ZPUE SA асоціювався з довірою, професіоналізмом у плануванні та виконанні замовлень та професійним обслуговуванням на кожному кроці нашої діяльності.

Ми досягаємо цих основних цілей завдяки:

  • Системний підхід до якості, довкілля та охорони праці, включаючи постійне вдосконалення Інтегрованої системи управління та методів поведінки в рамках процесів, необхідних для виконання замовлень наших клієнтів. Ця діяльність тісно пов'язана з дотриманням законодавчих норм щодо охорони навколишнього середовища та нормативних актів у галузі охорони праці. Постійне усунення загроз життю та здоров’ю людей та навколишньому природному середовищу з метою запобігання травм та захворювань здоров’я.
  • Виконання вимог клієнта та інших зацікавлених сторін, включаючи вимоги законодавства у всіх сферах нашої діяльності.
  • Встановлення команди цілей щодо якості, охорони навколишнього середовища та охорони праці для процесів, що відбуваються в компанії, та їх моніторинг.
  • Забезпечення консультацій та участі працівників та їх представників в управлінні безпекою та безпекою праці.
  • Командне вирішення власних проблем та проблем клієнта, аналіз причин порушень з метою вжиття заходів, пов’язаних із вдосконаленням методів поведінки та підвищенням ефективності та результативності.
  • Систематичне навчання всіх співробітників та осіб, що діють від імені ZPUE SA, основ і методів управління якістю та управління навколишнім середовищем, а також мотивація працівників до досягнення цілей у галузі якості, охорони навколишнього середовища та охорони праці.
  • Співпраця з постачальниками та спільні зусилля для задоволення всіх вимог наших клієнтів у наших взаємних інтересах.
  • Періодична оцінка результативності та результативності Інтегрованої системи управління та цілей, а також усієї системи на основі вимог ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 та ISO 45001: 2018.

Керівництво ZPUE SA гарантує, що політика IMS є зрозумілою та впровадженою, а також передбачені ресурси для її реалізації, щоб усі співробітники могли повною мірою брати участь у досягненні цілей IMS та щоб вона була загальнодоступною для зацікавлених сторін.

ГОЛОВА РАДИ

Богуслав Випихевич

Влощова 07.07.2020

Зв'яжіться з нами

Центральний офіс
ТОВ "ЗПУЄ Україна"

вул. Хіміків 18,
м.Івано-Франківськ,
Т: +38 067 342 7747
@: office@zpue.com.ua
Україна

Відділ продаж у Львові
ТОВ "ЗПУЄ Україна"
Кулик Олег

вул. Богдана Хмельницького 176, офіс 24.,
м.Львів,
Т: +38 (067) 465-45-58
@: oleg.kulyk@zpue.com.ua
Україна

Головний офіс
T: +48 41 38 81 000
F: +48 41 38 81 001
@: office@zpue.pl

СЕКРЕТАРІАТ УПРАВЛІННЯ
T: +48 41 38 81 221
@: zarzad@zpue.pl

Додаткова інформація