Menu

sivacon s8

Техніка перемикання

Кабіни подачі, нагнітання та з’єднання оснащені повітряними вимикачами SENTRON® 3WL у фіксованій та висувній технології, або, як варіант, із автоматичними вимикачами у формованому корпусі SENTRON 3VL. безпека роботи розподільного пристрою та безпека персоналу. SIVACON компактно та безпечно відповідає цим вимогам через компоненти системи автоматичного вимикача.

Універсальна будівельна техніка

Оскільки багато застосувань вимагають просторово оптимізованого розподільного пристрою, різні монтажні системи повинні бути інтегровані в одну кабіну. Для цих застосувань універсальна система монтажу SIVACON пропонує високу продуктивність, безпеку та різноманітність завдяки поєднанню стоків у висувній, роз’ємній, фіксованій та вставній стрічковій технології 3NJ6. Більше того, висувна техніка забезпечує значну гнучкість при часто мінливих вимогах, таких як змінні параметри двигуна або підключення нових приймачів. Крім того, technicata також відповідає ергономічним вимогам і полегшує просту та безпечну експлуатацію, а також короткий час налаштування для максимальної доступності системи.

Універсальна система кріплення

Багато програм вимагають різних рішень, придатних для різних систем безпеки, тому різні системи інсталяції повинні бути інтегровані в одну комірку. Для таких застосувань універсальна система монтажу SIVACON пропонує високу продуктивність, безпеку та гнучкість завдяки поєднанню стаціонарних стоків та вставних смужок 3NJ6.

Техніка виготовлення планок 3NJ4

Кабіни для кабельних каналізацій у стаціонарній техніці оснащені лінійними роз'єднувачами із запобіжниками, компактна та модульна конструкція яких забезпечує оптимальну роботу, особливо в інфраструктурних додатках.

Техніка виготовлення планок 3NJ6

Роз'єднувачі планки з вставним роз'ємом живлення є економічною альтернативою висувній системі та забезпечують просту і швидку модернізацію, а також - завдяки своїй модульності - вимірювальні операції в робочих умовах. Для таких застосувань SIVACON гарантує високу ефективність, безпеку та гнучкість.

Компенсація реактивної потужності

Реактивна потужність виникає в мережі живлення через лінійні індуктивні навантаження, наприклад, двигуни, трансформатори, дроселі; а також через нелінійні індуктивні навантаження, такі як перетворювачі частоти, зварювальні апарати, дугові печі, випрямлячі або системи ДБЖ. Клітини з центральною компенсацією реактивної потужності полегшують трансформатори та кабелі, зменшуючи втрати при передачі та зменшуючи енергетичні витрати. Залежно від структури навантаження компенсація реактивної потужності складається з модулів компенсації дроселя або дроселя.

Дугостійкість

Випробування дуги на низьковольтні розподільні пристрої вважається спеціальним випробуванням відповідно до IEC61641 та VDE 0660, частина 500, Додаток 2. Це випробування використовується для оцінки ризиків, яким може бути підданий персонал у разі дуги. Завдяки цим випробуванням стандартні версії SIVACON вже мають сертифікат безпеки персоналу.
Для того, щоб зменшити наслідки дугових несправностей в розподільному пристрої, ви можете додатково застосувати:

  • Дугові бар'єри, що обмежують виникнення дугових розладів до однієї комірки
  • Ізолюйте основні шини розподільного пристрою для запобігання виникненню дугових несправностей.

Зв'яжіться з нами

Центральний офіс
ТОВ "ЗПУЄ Україна"

вул. Хіміків 18,
м.Івано-Франківськ,
Т: +38 067 342 7747
@: office@zpue.com.ua
Україна

Відділ продаж у Львові
ТОВ "ЗПУЄ Україна"
Кулик Олег

вул. Богдана Хмельницького 176, офіс 24.,
м.Львів,
Т: +38 (067) 465-45-58
@: oleg.kulyk@zpue.com.ua
Україна

Головний офіс
T: +48 41 38 81 000
F: +48 41 38 81 001
@: office@zpue.pl

СЕКРЕТАРІАТ УПРАВЛІННЯ
T: +48 41 38 81 221
@: zarzad@zpue.pl

Додаткова інформація