Menu

RS wm

Область застосування

Розподільні розподільні пристрої RS-W використовуються як основне обладнання полюсних трансформаторних підстанцій з трансформаторами до 630 кВА, призначених для живлення сільських, комунальних та промислових споживачів.
Розподільний пристрій забезпечує розподіл енергії на об'єктах, що використовують повітряну або кабельну мережу низького рівня.
Розподільні пристрої, вироблені ZPUE SA, схвалені для використання і розташовані у всіх розподільчих та промислових компаніях.

Конструкція розподільного пристрою

Корпус розподільного пристрою виготовлений з алюмінієвого листа з порошковим покриттям. З метою підвищення теплоізоляційних властивостей кожуха з алюмінієвого листа можна на внутрішні стінки розподільного пристрою розмістити шар ізоляційного матеріалу. Розподільний пристрій має дверцята з внутрішніми петлями, що запобігає несанкціонованому розбиранню. Замки в системі (головний ключ) забезпечують одночасне блокування дверей з чотирьох сторін (зверху, знизу та з боків дверей) з можливістю блокування замком або стандартним замком для даної електростанції. Завдяки використанню лабіринтних ущільнювачів корпус герметичний, не потребуючи клопітних гумових ущільнювачів. Внизу корпусу є отвори для відводу конденсату та отвір для пропускання заземлюючих кабелів. Двосхилий дах розподільного пристрою має каміни, через який вставляється стояк від трансформатора і виводяться наземні кабелі НН. Стояк і кабелі герметизуються герметизуючими фітингами. Корпус має естетичний вигляд, а використовувані матеріали гарантують тривалу експлуатацію. Можна відокремити частину вимірювання енергії від компонента освітлення площі. Розподільні пристрої виготовляються в системах TN-S, TN-C, TN-CS.

Основні переваги RS-W

 • Розподільні пристрої були повністю протестовані відповідно до останнього стандарту PN-EN 61439-1, який робить особливий акцент на безпеці використання.
 • 30-річний досвід проектування та вдосконалення розподільних пристроїв призвів до низки вдосконалень та вдосконалень для підвищення безпеки розподільних пристроїв.
 • Залежно від вимог, можна зробити розподільні пристрої в нестандартних конструкціях, як у подачі, так і на виході, а також у вимірювальній частині.
 • Розподільні пристрої характеризуються дуже хорошими механічними властивостями корпусу завдяки використанню спеціальних опор всередині корпусу.
 • Добре продумана конструкція складається з повторюваних елементів, що дозволяє виготовляти складові частини.

Сертифікація

Розподільні пристрої мають сертифікат відповідності від акредитованого органу: Електротехнічного інституту у Варшаві.

Маркування розподільних пристроїв

RS маркування в

Додаткове розподільне обладнання

 • полиця для ноутбука, встановлена ​​на двері з боку вимірювальної системи,
 • відкидний дах у вимірювальній системі,
 • 230 В змінного струму,
 • ізоляція корпусу,
 • можливість зробити опис на дверях розподільного пристрою, наприклад номер підстанції,
 • кабельний канал для виходу ланцюгів НН кабелів.

Приклади маркування розподільних пристроїв

„RS-W 4/5, AL + I + I"

Роз'єднувач головного рейки 630A розподільних розподільчих пристроїв, роз'єднувачі рейкових вимикачів x 5 шт. алюмінієвий корпус, освітлення площі 1 фаза. за допомогою плавке ланка, напівнепряма вимірювальна система на 1 метр (без лічильника).

Зв'яжіться з нами

Центральний офіс
ТОВ "ЗПУЄ Україна"

вул. Хіміків 18,
м.Івано-Франківськ,
Т: +38 067 342 7747
@: office@zpue.com.ua
Україна

Відділ продаж у Львові
ТОВ "ЗПУЄ Україна"
Кулик Олег

вул. Богдана Хмельницького 176, офіс 24.,
м.Львів,
Т: +38 (067) 465-45-58
@: oleg.kulyk@zpue.com.ua
Україна

Головний офіс
T: +48 41 38 81 000
F: +48 41 38 81 001
@: office@zpue.pl

СЕКРЕТАРІАТ УПРАВЛІННЯ
T: +48 41 38 81 221
@: zarzad@zpue.pl

Додаткова інформація